FAQ

Tady se pokusíme zodpovědět nejběžnější otázky, které dostáváme. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, tak neváhejte a napište nám na: shop@ferculi.com a my Vám rádi odpovíme.

Jaký zážitek mohu chtít a co v něm najdu?

Můžete chtít prakticky cokoliv co Vás napadne. Ale někdy jsou některá přání i pro nás nesplnitelná. Chcete fotit v pravé zámecké kapli? Není potíž….Chcete fotit na kosmodromu? Tak to už by potíž být mohla 🙂 V zážitku najdete vše tak, jak se to děje při profesionálním focení např. u modelek. Budete tak mít k dispozici vizážistku, vlastního fotografa, choreografa (ten pomáhá vytvářet scény), k dispozici bude dobré občerstvení…jednoduše vše na čem se domluvíme.

 S jakou cenou mám tak počítat?

To je ošemetný dotaz. Cena se vždy odvíjí od Vašich požadavků. Čím náročnější požadavky, tím je cena dražší, ale lze ji snížit například počtem osob, které by se chtěli fotit s Vámi. V té chvíli se cena rozpočítává na každou osobu. Všeobecně se dá říci, že cena za zážitkové focení může být od nějakých lehkých 3 000 Kč.  Ale vždy je to tak, že cenu sestavíme na míru a pak se snažíme ji s Vámi vyladit 🙂

Nechci jen fotky, chci vše i vytisknout. Je to možné?

Samozřejmě. To umíme velmi dobře. Výsledek focení umíme vytisknout v mnoha různých formátech na různé druhy papíru. Vše záleží jen na domluvě mezi námi.

Jak dlouho trvá celé focení?

Zde opět záleží na tom, jaké téma a kde si přejte fotit. Pokud si budete například přát fotit 3 osoby ve stylu 30.let u nás v ateliéru, tak to zabere přibližně (ale vážně jen přibližně) něco kolem 4 hodin. Pokud si však budete přát nafotit třeba šlechtické setkání ve stylu Rokoka v prostředí zámku, tak je to na celý den a někdy i déle. Opět bude záležet hlavně na tom, jakou máte představu 🙂

Kolik lidí si můžu vzít na focení s sebou?

Pokud se jedná o pozorovatele (tedy osoby které se focení neúčastní) doporučujeme tak 2-4 osoby. Pokud se jedná o společné focení, je dobré, aby scény nepřesáhly 6 osob, aby nedocházelo k zanikání detailů Vašeho snu.

Umíte zajistit nejen prostory, ale i vhodné oblečení a zvířata?

Samozřejmě. A umíme toho i víc. Umíme zajistit i patřičné rekvizity, vhodné detaily. Jednoduše vše co ke správnému zážitku patří.

Mám zájem o zážitek, ale hůře se mi cestuje. Můžete vyrazit i Vy k nám?

Ano. To můžeme. Jezdíme po celé ČR a tak můžeme zážitek uzpůsobit Vašim potřebám. Ale pak prosím berte v potaz, že některé prostory mohou být ve Vaší lokalitě nedostupné a to by mohla být škoda 🙂