Nabízené služby

Hlavní nabídku našich služeb tvoří:

  1. Zážitkové focení
  2. Queer focení
  3. Komunitní focení

Pokud si u čehokoliv nebudete jistí. Tak stačí využít naši stránku FAQ (nejčastěji pokládané dotazy) a tam najdete odpovědi. A pokud ne. Tak stačí napsat 🙂 Rádi Vám odpovíme.

 

Pojďme se podívat trošku blíž na naši nabídku.

Co je zážitkové focení?

V rámci zážitkového focení ztvárňujeme Vaše sny. Chcete se stát slavnou osobností? Pohádkovou bytostí? Nebo si prožít časy dávných šlechticů, mudrců, kněžích? Chcete prožít svých 50 odstínů? A nebo chcete něco jiného? Pak je tato služba přesně pro Vás. Stačí nám jen napsat jaký máte svůj sen a my Vám sestavíme nabídku. A to nejen ledajakou nabídku, ale kompletní a přesně odpovídající Vašemu prostředí. Budeme fotit v prostorách které vystihují Váš sen, v kostýmech, s profesionálním líčením, občerstvením. Jednoduše se vším co patří k profesionálnímu zážitku. Chceme totiž aby jste si vše maximálně užili.

Cena tohoto focení je závislá od Vašich požadavků, počtu osob které s Vámi chtějí fotit a celkově od náročnosti scény, kterou máme vytvářet a také od toho jestli budeme fotit v ateliéru nebo v přírodě či jiných prostorách. Nedoporučujeme dělat skupinová fota o více jak 6 lidech, to pak mohou některé detaily Vašeho snu zbytečně zanikat. Ale na druhou stranu, čím víc lidí chce s Vámi fotit, tím levněji to vychází na každou osobu.

Cena se stanovuje individuální kalkulací – své požadavky na sny stačí napsat zde: shop@ferculi.com a my se s Vámi spojíme a vše do detailu probereme.

 

Co je Queer focení?

Queer neboli sexuální menšiny. Sem spadají jak lidé z LGBT orientací tak i lidé z D/s a fetišem nebo jiným zaměřením. V rámci Queer focení vytváříme umělecké snímky, které vystihují podstatu těchto lidí a jejich zaměření. Nefotíme žádné porno nebo deviace. To plně odmítáme. Naším výstupem jsou stylové, umělecké snímky, které nabízejí intimní prožitek.

Pro Queer lidi, také nabízíme i služby specializovaného svatebního focení a focení jejich akcí. Vše možno i ve zcela diskrétní formě.

Ceny za toto focení se stanovují individuálně (až už jde o akce nebo umělecké focení). Kalkulaci Vám rádi připravíme. Stačí nám jen napsat na shop@ferculi.com a vše s Vámi vyřešíme dle Vašich potřeb.

 

Komunitní focení

Pro komunity fotíme specializované stylové kampaně. Ať už se jedná o standardní propagaci služeb, místa nebo akcí. Připravíme pro Vás kompletní foto kampaň, včetně možností naší účasti na propagaci, tisku nebo dodatečných službách pro sociální sítě.

V oblasti komunitního focení zastáváme nestandardní styl a přístup, budete tak mít vždy jistotu, že nic podobného tu nikdo nikde nemá.

Ceny za kampaň se stanovují individuální kalkulací. Stačí nám jen napsat Váš požadavek na shop@ferculi.com a vše s Vámi vyřídíme.