Hrnce a vařečky

Jak říká klasik…bez humoru se nedá žít a tak tu dnes ukáži, jaké různé otázky také dostáváme a s čím vším se musíme při zodpovídání dotazů poprat.

No není nač plkat a pusťme se do toho:

 

Dotaz: A to mne při tom focení opravdu budete mlátit? Já nechci, aby do mne někdo mlátil…

Odpověď: Ne to ne, vše je jen jako, je to fotografie, pokud by tam do Vás někde opravdu bušil, tak by to nevypadalo tak dobře. Navíc křik na fotce není slyšet, takže by to ztratilo smysl.

 

Dotaz: Co když se mi bude chtít při focení čůrat a budu svázaná? Co mám dělat?

Odpověď: Předně vždy doporučujeme dojít si před focením a pokud by tato situace nastala, tak záleží na tom jaké vázání jste si vybrala. Možnosti jsou tyto:  buď rigger vše rychle rozváže, v nouzi rozstřihne a nebo si tam může s pomocí partnera odskákat nebo se nechat odnést. Fantazii se meze nekladou.

 

Dotaz: Chtěla bych fotit takové to lechtání při spoutání, ale velmi výrazně se při tom směji, dá se říci, že se řehtám až moc. Nebude to vadit? A nebudu někoho rušit?

Odpověď: Nám to nevadí. My jsem při focení vysmátí pořád a klidně se přidáme a utvoříme tak řehtací sbor, aby jste v tom nebyla sama.

 

Dotaz: Kolik lidí si můžu přivést jako dozor? Může přijít přítel s bratrem a 2 kamarádky? Nechci aby to vypadalo, že přijeli všichni Hujerovi.

Odpověď: Hujerovi jsou vítání. Ale víc jak 4 lidi  s sebou brát nedoporučuji z důvodu dostatečného prostoru pro focení. Navíc, pokud jsou všichni – Hujer, tak doporučuji nějak je rozlišit. By bylo krajně nepohodlné, kdyby fotograf řekl „Hujer na scénu“ a vrhli by se tam všichni.

 

Dotaz: Chtěl bych si nechat s přítelkyní nafotit BDSM v rámci prostředí kuchyně, víte jako při vaření a tak se chci zeptat jestli si máme přivést svoje rekvizity. Jako hrnce, příbory, vojenskou várnici, vařečky a tak.

Odpověď: Pokud máte nějaké svoje osobní nádobí, které na fotkách chcete, aby to mělo ty pro Vás ty správné grády a šmrnc, tak klidně můžete, jinak vše můžeme obstarat my. Jen budu potřebovat vědět, jaké nádobí mám sehnat. Jen upozorním, že s armádní várnicí bych měl trochu problém. Ta se špatně shání, pokud ji chcete, tak bych doporučil dovést si vlastní.

 

Dotaz: Líbí se nám styl focení, který nabízíte, ale nikdy jsme nic takového nedělali. A tak se chci zeptat jestli je možné si vše předem tak nějak osahat a nechat se nějak blíže do všeho zasvětit. Nemám s tím s přítelem vůbec žádné zkušenosti.

Odpověď: Zcela určitě. Provedeme Vás vším krok za krokem. Na vše se budete moci předem podívat a vše si osahat. Jen nedoporučuji osahávat fotografa a riggera, chlapci jsou na to krapet háklivý a u vizážistky je to ještě horší, ta by Vám mohla chtít osahání vrátit.

 

Tak pro dnešek stačí. Nějaké si zase ušetřím na jindy a jistě nějaké další přibudou. Jak vidíte, nebráníme se téměř ničemu. U nás totiž předsudky nikdo netrpí.

Na všechny tyto dotazy „snad vtipně“ odpovídal Váš Ferculi.

 

 

 

 

Napsat komentář