Šmírák

Slovo v úvodu evokuje někoho, kdo tajně se plíží stínem, aby svým pozorováním dosáhl uspokojení. Tak o tom tento článek vážně nebude 🙂 Ale dnes nahlédneme do těžkého života dom pánů a dam, i když spíše s humorným náhledem. Podíváme se totiž na jejich povzdechy a potíže, které mají nejen se světem subíků a subinek, ale i běžným životem, když občas uvolní svá trápení na různá fóra a skupiny…Takže chopte se hrnku kávy, čaje, kakaa či čehokoliv jiného a nechte se přenést do světa za oponou…..

(jednotlivé diskutující označuji zkratkou DP-dominantní pán…DM-dominantní dáma a za tuto zkratku přidávám číslo, aby bylo poznat kolik diskutujících se zapojilo)

DP1: Tak na poslední akci jsem se cítil jak jídelní menu. DP2: Jak to myslíš? DP1: No, přijde subina, z jejího pohledu kouká hlad po akci, prohlíží si mne jak menu v restauraci, vidíš jí jak uvažuje co si dát a pak pak vítězoslavně zvolá…Dala bych si jeden SPANK steak….

DM1: Tak jaký byl víkend s tím tvým subem? Prý je výtečný. DM2: Ale stálo to za prd. Jeden víkend s ním a jsem skoro švorc. DM1: Jak švorc? Tě obral o prachy nebo co? DM2: Ne..ale zlomila jsem o něj všech 12 svých rákosek. Kdo to má furt kupovat na tu jeho ocelovou prdel. Víš jak to leze do peněz? A on se u toho furt tlemí a říká, klidně přitlač….

DP: Ty hele co to byla za ocase na té akci v sobotu? Víš ten vysoký jak se s tebou bavil a pak najednou zmizel. DM: On se se mnou nebavil. DP: Nekecej. Vždyť jsem ho s tebou viděl. DM: No fakt ne. Řekl mi jen jednu větu a pak hned šel. DP: A co ti řekl, že hned musel odejít? DM: Ty jsi hezká čubka…no a pak hned šel oknem na zahradu

DP1: Ahoj. Jsem slyšel že máš něco s nohou. Co se ti stalo? DP2: Mám pod kolenem díru, protože jsem měl v ruce husí brk. DP1: Cože? Co to meleš? DP2: Normálně jsem si svou dal svou subi do postroje, zakryl jí oči a že jí nečekaně polechtám pírkem…tak jsem ji polechtal pod kolenem..ona zavýskala a kopla nohou za sebe.. DP1: Nekecej. Tvá subi má asi 50 kg a je maličká, ta by ti kopnutím do nohy neublížila a díru už vůbec neudělala. DP2: Jenže ona měla obuté ty sexy žluté lodičky na jehlách co mám tak rád…

DM1: Ahoj. Proč jsi nebyla na té párty? Bylo to tam super. DM2: Jsem neměla co na sebe a žádné vybavení. DM1: Ty? A nemít co na sebe? A bez vybavení? Nedělej si ze mne srandu. Se ti prostě nechtělo. DM2: Přiletěla jsem domů na poslední chvíli. Hledám svoje oblečení a vybavení a nikde nic. Tak lítám po bytě a hledám, až jsem si všimla že na posteli leží vzkaz od dcery: Mami, jdu na za přítelem a nevím co toho mého nejvíc bere, tak jsem si půjčila vše co máš ve skřini….

Pro pobavení sesbíral Váš Ferculi…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *