Foto show 8.5. 2021

A máme za sebou první letošní foto show. Tentokrát nešlo o nějaké D/s či BDSM, i když některé fotky jsme si přeci jen neodpustili, ale šlo nám o netradiční šaty. A tyhle netradiční šaty vyrobila skvělá módní návrhářka Manon.

Focení se odehrálo na zřícenině Šelmberk, které je současně i úžasným místem pro pořádní historických a kulturních akcí. Takže jestli budete poblíž Mladé Vožice, tak tam neváhejte zavítat.

Jako první byli na focení velice luxusní šaty ve stylu Victorian Goth a doplňkové krajkové a rukávové šaty. Šaty ve stylu Victorian Goth jsou naprosto unikátní, neboť se skládají ze 7 vrstev a odejmutím vrstvy, vždy vzniknou nové šaty pro jinou příležitost. A to je úžasné.

Jako další přišly na řadu krvavě rudé korzetové šaty, které jsou inspirovány myšlenkou oděvů Mord-Sithi, fantasy postavy z knižní série Meč Pravdy a nápadem zakomponovat vše do svatebního modelu. A myslím, že výsledná rudá nevěsta/vládkyně má opravdu slušivé odění 🙂 A navíc, jsme vše vymysleli jako takový malý foto příběh…Přijde někdo z vás na to, z jaké knihy tento mini příběh pochází? 🙂

Poslední šaty na focení jsou lehce extravagantní, ale naprosto skvěle společensky nositelné. A nutno říci, že pokud chce žena být ve společnosti opravdu středem pozornosti a přitom nepůsobit lacině, jsou tyhle šaty jasná volba 🙂

Bylo to náročné focení. Ale stálo to za to. A já věřím tomu, že se brzy opět najde šance nafotit něco tako originálního a úchvatného.

Zdravím Váš Ferculi

Napsat komentář