Manon Black Night 2018

Aneb první jihočeská fetiš show v Českých Budějovicích….

Akce se konalo v komorních prostorách Café Hostel a i když prostředí nebylo zrovna ideální, organizátoři si se vším poradili víc než dobře. Jediný dojem kazilo, že počasí venku nebylo zrovna teplé (ale velice deštivé a chladné) a tak átrium pro samotná vystoupení účastníků, bylo nouzově zakryto plachtou a i když byla snaha atrium, alespoň trochu vytopit, nebylo prostředí pro přehlídky a představení zrovna super a člověk musel obdivovat jak polonahé slečny a dámy skvěle snášely nevhodné počasí.

Na akci bylo k vidění několik skvělých a naprosto úžasných show. Od vystoupení se světelnými tyčemi až po vrchol celé akce, kterou byla módní přehlídka jedinečné návrhářky Manon (odkaz na jejích shop najdete v sekci Kam dál)…bohužel se mi z této akce nezachovala mnoho snímků, neboť mi vypověděla nahrávací technika, takže Vám vše mohu přiblížit jen na několika málo fotkách přímo ze samotné přehlídky a jedním krátkým videem.

Akce se zúčastnilo přibližně 80 návštěvníků a i když většina lidí patřila mezi řady rozumných „normálů“ vyskytli se na akci i nevítaní jedinci, kteří v napolo alkoholovém opojení rušili ostatní a dehonestovali vystoupení mnoha urážlivými výrazy, bohužel tito jedinci se na akci dostali nikoliv vinnou organizátorů, ale majitele prostor.

Celkově však akce vyzněla špičkově. Od hudby v podání skvělého Milana von Bamboocha, přes vystoupení až po občerstvení. Vše bylo velmi povedené a tak nezbývá doufat, že příště se organizátorům podaří sehnat lepší prostor a zamezit vstupu nevhodných individuí.

Napsat komentář