Rigger? A to je kdo…..

Rigger neboli česky vazač, to je ten človíček co provádí bondage (svazování) ať už estetické nebo funkční (se silným erotickým podtextem).

Kdo je náš rigger?

Inu je těžké jej popsat, ale začneme jednoduše…Je to muž 🙂 a ještě k tomu ve středních letech a navíc dominant. Středně vysoký, lehce plešatící s velmi výrazným suchým a mnohdy sarkastickým humorem, ale téměř vždy s úsměvem na tváři.

Při debatě jaký styl vázání preferuje se pravděpodobně lehce usměje a omluví se, že toto téma je provařené….jde totiž svou vlastní cestou a i když používá  klasické postupy vnáší do nich své prvky inovace.

Jinak není moc nápadný, snad jen tím, že na vázání preferuje bavlněná lana bílé barvy a vůbec se nevěnuje závěsné bondage o které říká, že neví proč, ale nemá pro něj své kouzlo.

V rámci BDSM se pohybuje už od roku 1999 kam přešel z Gothic scény, kdy hledal a pátral co je mu nejvíce příjemné. Vázání se začal věnovat od roku 2013, kdy sbíral zkušenosti, aby se počátkem roku 2017 vydal svou vlastní cestou.

Setkat jste se s ním mohli na různých akcích kolem Českých Budějovic, Písku a nebo také na Rakouské straně hranice zejména v oblasti Gmündu. Ale asi jste netušili s kým se bavíte…není moc hovorný na toto téma pokud není mezi svými 🙂

Je také pamětník počátků serveru BDSM.cz kde jste jej mohli potkat na foru a také se rád vyskytoval v diskuzích na starém serveru DS-Life.

Pro zasvěcené….pokud jste patřili k vyvoleným, kteří chodili do velkého salonku do Bahna  nebo do VIP prostor Černého svícnu, tak hlavně ve druhém zmiňovaném jste jej mohli potkávat poměrně často, měl totiž prsty ve většině věcí se kterými jste si tam mohli hrát….

 

Už víte kdo je náš rigger? Nevíte? Tak se u nás zastavte a poznejte se s ním….On určitě rád pozná Vás.

 

článek sepsal Váš Ferculi…..

One thought on “Rigger? A to je kdo…..

Napsat komentář